2019 Results


Wednesday, August 21, 2019 @ 7:00pm
Final
    Exeter 5
Peewee OBA 12
 
Friday, August 16, 2019 @ 7:00pm
Final
Peewee OBA 12
    Saugeen River Bandits 9
 
Wednesday, August 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Peewee OBA 12
    Clinton 12
 
Monday, August 12, 2019 @ 7:00pm
Final
    Owen Sound Stata 16
Bantam Sting 2
 
Monday, August 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Peewee Gold 9
    Ripley 7
 
Thursday, August 8, 2019 @ 7:00pm
Final
Peewee Gold 13
Peewee Black 4
 
Tuesday, August 6, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Grey 12
Mosquito Gold 11
 
Thursday, August 1, 2019 @ 7:00pm
Final
Peewee Black 11
Peewee Gold 4
 
Wednesday, July 31, 2019 @ 7:00pm
Final
    Saugeen River Bandits 2
Peewee OBA 12
 
Wednesday, July 31, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Sting White 23
Mosquito Gold 2
 
Tuesday, July 30, 2019 @ 7:00pm
Final
Peewee Black 1
    Kincardine 11
 
Thursday, July 25, 2019 @ 7:00pm
Final
Bantam Sting 18
    Kincardine 14
 
Thursday, July 25, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Gold 16
Mosquito Sting Black 8
 
Wednesday, July 24, 2019 @ 7:00pm
Final
Mosquito Grey 13
Mosquito Sting White 10
 
Wednesday, July 24, 2019 @ 7:00pm
Final
    Kincardine 8
Peewee OBA 9
 
Monday, July 22, 2019 @ 7:00pm
Final
    Kincardine 2
Bantam Sting 20
 
Sunday, July 21, 2019 @ 7:00pm
Final
Bantam Sting 11
    Walkerton 8
 
Sunday, July 21, 2019 @ 3:00pm
Final
    Uxbridge 1
Peewee OBA 2
 
Sunday, July 21, 2019 @ 11:30am
Final
Peewee OBA 13
    Waterdown 3
 
Sunday, July 21, 2019 @ 11:00am
Final
    Hanover 2 10
Mosquito Sting White 0
 
Sunday, July 21, 2019 @ 8:30am
Final
    Uxbridge 4
Peewee OBA 2
 
Saturday, July 20, 2019 @ 5:00pm
Final
    Wyoming 1
Peewee OBA 20
 
Saturday, July 20, 2019 @ 1:00pm
Final
    Hanover 1 2
Peewee Gold 13
 
Saturday, July 20, 2019 @ 11:15am
Final
    Caledonia 0
Peewee OBA 18
 
Saturday, July 20, 2019 @ 11:00am
Final
    Hanover #2 0
Peewee Black 14
 
Saturday, July 20, 2019 @ 11:00am
Final
    Walkerton 0
Mosquito Sting Black 7
 
Friday, July 19, 2019 @ 8:30pm
Final
    Clinton 9
Peewee OBA 10
 
Thursday, July 18, 2019 @ 5:00pm
Final
    Owen Sound 3
Mosquito Sting Black 15
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 8:30pm
Final
Peewee OBA 17
    Saugeen River Bandits 7
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 7:00pm
Final
    Flesherton 7
Mosquito Sting White 17
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 7:00pm
Final
    Owen Sound Hawks 8
Peewee Gold 9
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 7:00pm
Final
Bantam Sting 8
    Owen Sound Bittel 14
 
Monday, July 15, 2019 @ 7:00pm
Final
    Hanover 7
Bantam Sting 2
 
Monday, July 15, 2019 @ 6:30pm
Final
Peewee OBA 15
    Goderich 0
 
Sunday, July 14, 2019 @ 12:00pm
Final
Peewee OBA 12
    Listowel 19
 
Sunday, July 14, 2019 @ 11:00am
Final
    Kincardine 0
Mosquito Sting White 15
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:00pm
Final
    Listowel 7
Peewee OBA 11
 
Friday, July 12, 2019 @ 6:00pm
Final
Peewee Gold 17
    Owen Sound Hawks 12
 
Thursday, July 11, 2019 @ 7:00pm
Final
    Goderich 5
Peewee Black 11
 
Thursday, July 11, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Sting White 15
Mosquito Grey 5
 
Thursday, July 11, 2019 @ 5:00pm
Final
    Owen Sound 6
Mosquito Sting Black 12
 
Wednesday, July 10, 2019 @ 7:00pm
Final
    Saugeen River Bandits 3
Peewee OBA 7
 
Tuesday, July 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Bantam Sting 4
    Flesherton Rangers 11
 
Monday, July 8, 2019 @ 7:00pm
Final
    Goderich 7
Bantam Sting 12
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:00pm
Final
Peewee OBA 17
    Kincardine 11
 
Monday, July 8, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Sting Black 4
Mosquito Sting White 12
 
Sunday, July 7, 2019 @ 12:00pm
Final
    Drayton-Moorefield 4
U14 Girls ISA 8
 
Saturday, July 6, 2019 @ 7:00pm
Final
    Walkerton 1 13
U14 Girls ISA 10
 
Saturday, July 6, 2019 @ 3:00pm
Final
U14 Girls ISA 4
U14 PWSA 6
 
Saturday, July 6, 2019 @ 11:00am
Final
U14 Girls ISA 11
    Drayton-Moorefield 13
 
Thursday, July 4, 2019 @ 7:00pm
Final
Mosquito Sting White 9
    Flesherton 10
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 7:00pm
Final
U10 Girls Major 20
U10 Girls Minor 10
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 7:00pm
Final
Bantam Sting 8
    Owen Sound Stata 7
 
Sunday, June 30, 2019 @ 11:00am
Final
    Ripley League 23
Mosquito Sting White 8
 
Friday, June 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Mosquito Grey 10
    Ripley 6
 
Thursday, June 27, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Grey 9
Mosquito Sting Black 10
 
Wednesday, June 26, 2019 @ 7:00pm
Final
    Goderich 11
Peewee OBA 10
 
Wednesday, June 26, 2019 @ 6:30pm
Final
Mosquito Sting White 9
    Mildmay 6
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:00pm
Final
Mosquito Sting Black 20
    Kincardine 7
 
Monday, June 24, 2019 @ 7:00pm
Final
    Walkerton Teeswater 3
Bantam Sting 11
 
Monday, June 24, 2019 @ 7:00pm
Final
    Chepstow 11
U12 ISA Grey 13
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
U10 Girls Minor 26
    Walkerton 1 6
 
Sunday, June 23, 2019 @ 3:00pm
Final
    Stratford 13
Peewee OBA 3
 
Sunday, June 23, 2019 @ 11:00am
Final
Peewee OBA 9
    Clinton 4
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:00pm
Final
    Halton Hills 2
Peewee OBA 12
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:00am
Final
    Kitchener 3
Peewee OBA 14
 
Friday, June 21, 2019 @ 4:00pm
Final
    Stratford 11
Peewee OBA 7
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:00pm
Final
Mosquito Sting White 9
    Hanover 1 8
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 7:00pm
Final
    Walkerton 2 12
U10 Girls Minor 13
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Mosquito Sting Black 0
    Howick 15
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:00pm
Final
    Clinton 9
Peewee OBA 1
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 7:00pm
Final
    Saugeen River Bandits 6
Peewee OBA 9
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Sting Black 20
Mosquito Gold 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
    Ripley 20
Mosquito Gold 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 11:00am
Final
    Howick 16
Mosquito Sting Black 6
 
Friday, June 7, 2019 @ 7:00pm
Final
Bantam Sting 6
    Walkerton Teeswater 14
 
Thursday, June 6, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Sting White 18
Mosquito Sting Black 3
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 7:00pm
Final
    Wroxeter 6
Peewee Gold 5
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Mosquito Gold 22
    Walkerton 18
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:45pm
Final
    Port Perry 08 12
U12 PWSA 2
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:15pm
Final
    Coburg Jr. Angels 6
U12 PWSA 0
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:00pm
Final
    Owen Sound 1 11
Mosquito Gold 8
 
Saturday, June 1, 2019 @ 8:00am
Final
    Lac St. Louis 5
U12 PWSA 1
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:30pm
Final
Mosquito Sting Black 8
    Ripley 18
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 7:00pm
Final
    Kincardine 7
Peewee OBA 9
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
U12 ISA Grey 13
    Kincardine 8
 
Monday, May 27, 2019 @ 7:00pm
Final
    Owen Sound Bittel 21
Bantam Sting 3
 
Monday, May 27, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Gold 8
Mosquito Sting White 17
 
Sunday, May 26, 2019 @ 3:00pm
Final
Peewee OBA 18
    Richmond Hill 5
 
Sunday, May 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Peewee OBA 9
    Barrie 5
 
Saturday, May 25, 2019 @ 1:45pm
Final
Peewee OBA 11
    Stoney Creek Jays 2
 
Saturday, May 25, 2019 @ 8:00am
Final
Peewee OBA 4
    Barrie Baycats 5
 
Friday, May 24, 2019 @ 3:00pm
Final
Peewee OBA 24
    Collingwood Jays 0
 
Thursday, May 23, 2019 @ 5:00pm
Final
Mosquito Sting Black 9
Mosquito Grey 16
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 7:00pm
Final
    Saugeen River Bandits 4
Peewee OBA 15